Potrzebujesz pomocy? Zapytaj eksperta! 501 489 012

O tym, że chcę założyć własne biuro rachunkowe Olsztyn stwierdziłam po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Do celu dążyłam poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kończyłam wiele szkoleń i kursów, m.in. kurs samodzielnego księgowego bilansisty, kurs Profesjonalista kadr i BHP, szkolenie z zakresu stosowania ustawy o podatku od towarów i usług. W 2008 roku zostałam wpisana do wykazu osób posiadających certyfikat księgowy (nr 28999/2008 ) uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Swoją wiedzę w zakresie rachunkowości pogłębiłam na studiach podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Praktykę z księgowości i działu kadr zdobywałam pracując w licznych biurach rachunkowych. Zamierzona wielokrotna zmiana miejsc pracy dała mi szersze spojrzenie na to, jak funkcjonują małe i duże biura rachunkowe Olsztyn. Zwracałam uwagę na to, co mogę wdrożyć, co wyeliminować pracując na własne nazwisko.

Dziś wiem, że wybrałam dobrą drogę, ponieważ połączyłam pracę z pasją.

Książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, biuro rachunkowe, usługi księgowe, księgowość - Olsztyn  - Biuro Rachunkowe ELITA

Masz pytania dotyczące prowadzenia księgowości?

Zadzwoń lub napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.